Dzień Seniora w naszym Domu

25-11-2016

W miniony czwartek 24 listopada w naszym Domu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.W spotkaniu towarzyszyli nam zaproszeni goście ze Środowiskowego Domu Samopomocy z Łańcuta, którzy zaprezentowali program artystyczny -  tańce z teksasu oraz wiązanki piosenek . Nasi mieszkańcy przedstawili monologi z okazji swojego święta. Tradycyjne wróżby oraz losowanie życzeń a potem wspólna zabawa przy muzyce umiliły nam szybko umykający czas . Nasze spotkanie zaszczycili swoją obecnością :   Adam Krzysztoń- Starosta Łańcucki, Joanna Dubiel-Sowa -  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Jadwiga Cwynar - Dyrektor Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności , Jeanette  Naściszewska -  Dyrektor ŚDS w Łańcucie .