Zasłużeni dla Powiatu Łańcuckiego pracownicy Sanepidu

27-11-2019

Na początku XIII sesji Rady Powiatu Łańcuckiego 27 listopada 2019 r. pamiątkowym symbolem „Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego” zostali wyróżnieni pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łańcucie, która w tym roku obchodzi 65-lecie działalności oraz stulecie istnienia służb sanitarnych w Polsce. Przewodniczący Rady Marek Uberman, Starosta Adam Krzysztoń i Wicestarosta Barbara Pilawa-Kraus wręczyli medale z brązu Dyrektorowi PSSE Annie Skórze, Joannie Opałce i Jolancie Orzech.

Zarząd Powiatu Łańcuckiego 15 października 2019 r. przyznał pamiatkowe symbole "Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego" w uznaniu zasług za działania gwarantujące mieszkańcom powiatu łańcuckiego bezpieczeństwo sanitarne oraz działalność na rzecz poprawy warunków sanitarno - higienicznych i oświatowo - zdrowotną.
fot. Robert Kochman