Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego

z dnia 18 marca 2014 r.

w sprawie zwołania XXXIX SESJI

RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na pod. art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2013 r. Nr 595 z późn. zm.),

zwołuję

XXXIX SESJĘ RADY

POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się w dniu 26 marca 2014 r. (środa) o godz. 1100 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:

1.      Otwarcie sesji.

2.      Ustalenie porządku obrad.

3.      Wręczenie dyplomów dla drużyny LUKS „Zieloni” Łańcut uczestników XXIII Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Tarnobrzegu.

4.      Ocena stanu sanitarnego i sytuacji epidemiologicznej Powiatu Łańcuckiego za rok 2013.

5.      Sprawozdanie z działalności Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie za 2013 rok.

6.      Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej, na które przeznacza się środki finansowe PFRON w 2014 roku.

7.      Podjęcie uchwał w sprawie wyrażenia zgody na przekazanie darowizny nieruchomości.

8.      Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXII/239/09 RPŁ z dnia 27 marca 2009 r. w sprawie ustalenia kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Łańcucki.

9.      Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Łańcuckiego.

10. Podjęcie uchwał w sprawie wyrażenia stanowiska.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2014.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łańcuckiego.

13. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.

14. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.

15. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

16. Sprawy różne.

17. Zakończenie.