Radni Powiatu Łańcuckiego uhonorowani

19-10-2018

Na posiedzeniu XL Rady Powiatu Łańcuckiego w dniu 17 października br. wręczono pamiątkowe symbole "Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego" przyznawane przez Zarząd Powiatu Łańcuckiego za działalność społeczną, kulturalną, sportową nakierowaną na rozwój Ziemi Łańcuckiej. W ten sposób uhonorowano radnych: Annę Bis, Macieja Białego, Halinę Golec, Monikę Roman, Barbarę Pilawę-Kraus, Jakuba Reizera, Pawła Skoczowskiego oraz Jacka Szubarta.

Wręczone zostały również pamiątkowe grafiki z wizerunkiem patrona Powiatu Łańcuckiego Św. Michała Archanioła.

Dziekując za bardzo dobrą współpracę z Zarządem Powiatu Łańcuckiego prowadzącą do realizacji wielu cennych inwestycji służących mieszkańcom powiatu łańcuckiego, Przewodniczący Zarządu Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń pogratulował dotychczasowych osiągnięć oraz złożył życzenia dalszych sukcesów w działalności dla dobra wspólnego.