Pomóżmy potrzebującym Rodakom zamieszkałym we Lwowie

19-11-2019

Starostwo Powiatowe w Łańcucie włącza się w akcję pomocy potrzebującym Rodakom zamieszkałym we Lwowie "Dzieci - Dzieciom" organizowaną przez dr n. med. Ewę Jakubiec-Blajer.
W dniach od 12.11.2019 do 17.12.2019 w Rzeszowskim Centrum Medycznym mieszczącym się w Rzeszowie przy ulicy Żołnierzy Września 7, odbywa się zbiórka produktów żywnościowych z długim terminem ważności.
Również w budynku A Starostwa Powiatowego w Łańcucie przy ul. Mickiewicza 2, w miejscu oznaczonym plakatem akcji można składać produkty żywnościowe z długim terminem ważności.
Zbiórka organizowana jest z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Zebrane produkty będą przekazane dla Polaków zamieszkałych we Lwowie i skupionych wokół Katedry Lwowskiej. Dary te pozwolą im umilić świąteczny czas.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.