01-05-2023

W dniach od 30 lipca do 4 sierpnia 2023 r. odbędzie się XXII Powiatowa Pielgrzymka Rowerowa z Łańcuta na Jasną Górę.

Osoby zainteresowane wzięciem w niej udziału wysyłają zgłoszenie na adres e-mail: pielgrzymka@powiatlancut.pl w terminie od 1 do 21 czerwca br. W przypadku dużej liczby chętnych będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia o liczbie porządkowej powyżej 120 będą rejestrowane na liście rezerwowej, bez gwarancji wzięcia udziału w pielgrzymce, a jedynie w sytuacji rezygnacji osób wcześniej zgłoszonych.

W treści e-maila należy podać następujące dane każdego uczestnika: imię, nazwisko, nr PESEL, adres zamieszkania z kodem pocztowym, numer telefonu kontaktowego (najlepiej telefonu komórkowego), e-mail oraz rozmiar do zamówienia koszulki pielgrzymkowej np. XL).

Osoby, które wysłały zgłoszenie zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 23 czerwca br. w godz. od 16.00 do 17.00 do Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie przy ul. Mickiewicza 2.

Podczas spotkania zbierane będą wpłaty na pokrycie kosztów pielgrzymki, według indywidualnych potrzeb, zgłoszonych w formularzu przez uczestnika:
200 zł - składka organizacyjna (ubezpieczenie NW, środki czystości, transport bagażu, woda mineralna, 3 wspólne posiłki, 4 noclegi),
80 zł - powrotny transport autokarem uczestnika pielgrzymki,
70 zł - powrotny transport roweru,
50 zł - koszt noclegu w Domu Pielgrzyma u Sióstr Urszulanek w Częstochowie.
  Uczestnicy we własnym zakresie zapewnią sobie środki ochrony osobistej wymagane według przepisów obowiązujących w terminie trwania pielgrzymki.

Osoby zainteresowane udziałem w pielgrzymce, które nie będą mogły przybyć na spotkanie, proszone są o kontakt telefoniczny z organizatorem w terminie do 23 czerwca br. do godz. 18.00 (zamknięcie listy uczestników).

Zapraszamy do wzięcia udziału
Organizator Pielgrzymki