Msza Święta w intencji mieszkańców i przyjaciół powiatu łańcuckiego zakończyła obchody Święta Patrona

01-10-2019

Msza Święta odpustowa 29 września 2019 r. w intencji mieszkańców i przyjaciół powiatu łańcuckiego w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Łańcucie zakończyła dwutygodniowe obchody Święta Patrona. Licznie wzięli w niej udział mieszkańcy, poczty sztandarowe Powiatu Łańcuckiego, Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, przedstawiciele samorządu z Markiem Ubermanem przewodniczącym Rady Powiatu Łańcuckiego, Adamem Krzysztoniem starostą łańcuckim, Barbarą Pilawa-Kraus wicestarostą, Radni Powiatu, posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Józefa Hrynkiewicz i Kazimierz Gołojuch oraz delegacje partnerskich samorządów z Węgier, Ukrainy i Niemiec.

Delegacje zagraniczne wraz z gospodarzami przekazali na ręce księży koncelebrujących uroczystą Mszę Świętą Dary Ołtarza z charakterystycznych dla swych regionów produktów.