Dotacja celowa z budżetu państwa na tlenownię dla Szpitala w Łańcucie

07-12-2020

W dniu 3 grudnia 2020 r. została podpisana umowa pomiędzy Zarządem Powiatu Łańcuckiego a Wojewodą Podkarpackim Panią Ewą Leniart.

Wojewoda w oparciu o postanowienia ustawy o finansach publicznych i ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz decyzji Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej zobowiązał się przekazać w grudniu 2020 r. na rzecz Powiatu Łańcuckiego dotację celową z budżetu państwa z przeznaczeniem na sfinansowanie zadania polegającego na rozbudowie lub modernizacji przyszpitalnej instalacji tlenowej wraz z niezbędnymi zakupami i robotami towarzyszącymi w "Centrum Medycznym w Łańcucie" sp. z o.o.

Wysokość dotacji: 193 000,00 zł
Całkowity koszt inwestycji: 211 178,07 zł.