Ruszył Punkt Szczepień Powszechnych w Łańcucie

10-05-2021

Uprzejmie informujemy, że na terenie "Centrum Medycznego w Łańcucie" sp. z o.o. w budynku po byłym pogotowiu ratunkowym, przy ul. 3 Maja 12 uruchomiony został Punktu Szczepień Powszechnych (PSP). Na terenie powiatowego szpitala działa również Punkt Szczepień Populacyjnych, usytuowany w budynku nr 6 w Poradni Pulmonologicznej. Został on uruchomiony jeszcze w miesiącu grudniu ubiegłego roku, przez Centrum Medyczne w Łańcucie.
  Rejestracja do ww. punktów szczepień możliwa jest poprzez kontakt telefoniczny bezpośrednio do punktu tel. 17 277 89 03, ogólną infolinię rządową: telefon infolinii 989; e-rejestracja dostępną na stronie pacjent.gov.pl; SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie.
  Obecnie w Punkcie Szczepień Powszechnych istnieje możliwość zaszczepienia się dwudawkową szczepionką Pfizer oraz jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.