Akcja poboru krwi zorganizowana przez Klub HDK „Łańcucka Kropelka” działający przy Starostwie Powiatowym.

25-07-2017

W dniu 24 lipca w Łańcucie przy Centrum Komunikacji odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez Klub HDK „Łańcucka Kropelka” działający przy Starostwie Powiatowym w Łańcucie.
Do udziału w akcji zarejestrowało się 41 osób. Po przeprowadzeniu ankiety i wykonaniu badań, krew oddało 27 osób, w tym 14 po raz pierwszy. Zebrano 11 950 ml krwi.
Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz tym, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do przygotowania akcji i pomagali w jej przeprowadzeniu.

oprac. Prezes Klubu HDK „Łańcucka Kropelka”

Małgorzata Grad