Waldemar Musz zwycięzcą w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

15-12-2017

Praca Waldemara Musza pt. "Cicha noc" zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Zwycięska kartka stała się wzorem oficjalnej kartki bożonarodzeniowej Powiatu Łańcuckiego.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Handzlówce, Łańcuckiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Diebetyków, Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Łańcucie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach oraz Fundacji CONTIGO ZAZ w Woli Dalszej.

Jury konkursowe pod przewodnictwem starosty łańcuckiego Adama Krzysztonia i wicestarosty Barbary Pilawy-Kraus miało trudne zadanie, gdyż wszystkie prace charakteryzowały się dużym zaangażowaniem autorów, pomysłowością i starannością wykonania. Poza główną nagrodą dla Waldemara Musza, przyznano wyróżnienia dla Heleny Ślimak, Andżeliki Dulęby, Ireny Kraski, Renaty Piwińskiej, Pauliny Nykiel, Sebastiana Kuźniara i Żanety Grabowskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.