VIII Łańcuckie Targi Pracy

23-04-2018

VIII Łańcuckie Targi Pracy, które odbyły się 20 kwietnia 2018 r. w hali MOSiR stały się platformą wymiany informacji pomiędzy pracodawcą a poszukującymi pracy. Blisko osiemdziesięciu wystawców z różnych branż prezentowało swoje firmy. Poszukujący pracy mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, zapoznać się z możliwościami zatrudnienia oraz  pozostawić CV. W czasie targów można było również uzyskać informacje na temat praw pracowniczych i pogłębić swą wiedzę w dziedzinie prawa pracy.

Otwarcia Targów dokonali Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Łańcucie Marek Kuźniar oraz Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń. Wśród obecnych byli też Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łańcuckiego Marek Uberman, Wicestarosta Łańcucki Barbara Pilawa-Kraus, Wiceburmistrz Miasta Łańcuta Joanna Rupar oraz wojewódzki Komendant OHP Jerzy Cypryś.