Uczestnicy konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną nagrodzeni

17-01-2018

17 stycznia br. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rakszawie miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną "Boże Narodzenie" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. O wynikach konkursu informowaliśmy w artykule "Waldemar Musz zwycięzcą w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową".

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Rakszawie przygotowali krótki program artystyczny z piosenkami i wierszami recytowanymi przez ich autora. Nagrody wręczali starosta łańcucki Adam Krzysztoń wraz z dyrktor PCPR Joanną Dubiel-Sową.

Dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom spotkania za fantastyczną atmosferę i moc wzruszeń a wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.