Przedstawiciele Powiatu Łańcuckiego na Konwencie Powiatów Województwa Podkarpackiego

15-03-2018

12 marca br. w Centrum  Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie miało miejsce kolejne posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Podkarpackiego. W spotkaniu brali udział podkarpaccy parlamentarzyści, władze województwa oraz samorządowcy. Gospodarzem spotkania był Powiat Strzyzowski a obrady prowadził Przewodniczący Konwentu starosta rzeszowski Józef Jodłowski.

Tematykę obrad zdominowały problemy z realizacją dużego, regionalnego projektu: Podkarpacki System Informacji Przestrzennej oraz ochrona zdrowia w województwie, w tym  projekty dotyczące modernizacji szpitali powiatowych.

Powiat Łańcucki reprezentowany był przez starostę łańcuckiego Adama Krzysztonia, prezesa Centrum Medycznego w łańcucie Łukasza Waisa oraz naczelnika wydziału geodezji łańcuckiego starostwa Bogdana Drożdża.

fot. archiwum Starostwa Powiatowego w Strzyżowie