Nauczyciele nagrodzeni

12-10-2017

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w środę 11 października w Bursie Szkolnej w Łańcucie odbyło się okolicznościowe spotkanie. Uroczystość rozpoczęła się programem słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie. 
Po części artystycznej Pan Adam Krzysztoń Starosta Łańcucki oraz Pani Barbara Pilwa-Kraus Wicestarosta na ręce Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych przekazali życzenia z okazji zbliżającego się święta.
Następnie zostały wręczone dyplomy gratulacyjne nauczycielom, którzy w tym roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali Nagrodę Starosty Łańcuckiego.
Tegorocznymi laureatami Nagród Starosty zostali: Władysława Kluz-Chłanda, Edyta Jóźwiakowska, Piotr Domka, Maciej Hatalski, Agnieszka Walc, Dorota Węglarska, Agnieszka Chmura–Ruszel, Wanda Lorenc, Joanna Dudek, Grzegorz Wilk, Magdalena Kozera oraz Dyrektor Elżbieta Dolata i Dyrektor Jacek Król.
Wszystkim Nauczycielom dziękujemy za dotychczasową pracę, życzymy odwagi i siły do podejmowania nowych wyzwań, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym!

Wydział Edykacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łańcucie