Nabór wniosków o przyznanie pomocy na "Premie dla młodych rolników"

15-06-2018

Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o prowadzonej kampanii informacyjnej, która dotyczy przyznania pomocy na „ Premie dla młodych rolników”, finansowanego z budżetu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Z działania może skorzystać osoba pełnoletnia, ale mająca nie więcej niż 40 lat, posiadająca kwalifikacje zawodowe (wynikają z posiadanego wykształcenia i stażu pracy w rolnictwie, bądź zobowiąże się do ich uzupełnienia, z wyłączeniem stażu pracy, w czasie 3 lat od dnia doręczenia decyzji o przyznaniu pomocy).

Wnioski można składać w Podkarpackim Oddziale Regionalnym ARiMR w terminie od 29 czerwca do 30 lipca 2018 r.

Szczegółowe informacje o zasadach pomocy udzielanej w ramach w.w poddziałania dostępne są na stronie internetowej ARiMR, Podkarpackim Oddziale Regionalnym i Biurach Powiatowych ARiMR.