Finał akcji "Pomagamy ze smakiem"

05-12-2016

5 grudnia 2016 na łańcuckim rynku odbył się finał ogólnopolskiej akcji Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, „Pomagamy ze smakiem”. Członkowie łańcuckiego Towarzystwa częstowali wszystkich talerzem albertyńskiej zupy. Prowadzona również była sprzedaż symbolicznego „talerza miłosierdzia”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na działalność łańcuckiego Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta.

W spotkaniu wzięli udział mieszkańcu naszego miasta, przedstawiciele duchowieństwa, władz samorządowych oraz instytucji pomocy społecznej.

Miłą niespodzianką była wizyta  Św. Mikołaja w towarzystwie pani Józefy Kogut, prezes Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta oraz Ryszarda Kuchy, członka zarządu, w Starostwie Powiatowym w Łańcucie.