Zapraszamy na konferencję szkoleniową

29-09-2016

Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łańcucie serdecznie zapraszają Dyrektorów Szkół  i Placówek Oświatowych, Pedagogów oraz Nauczycieli na POWIATOWĄ KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ organizowaną pod patronatem  Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego:"Wspomaganie rozwoju uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi  w szkołach ogólnodostępnych", która odbędzie się w dniu 12.10.2016 r. w godz. 9:00 – 12:00 w Bursie Szkolnej, ul. Armii Krajowej 51 D w Łańcucie.

Tematyka konferencji:
Uczeń z wadą słuchu
dr Małgorzata Zaborniak-Sobczak - Uniwersytet Rzeszowski
Edukacja i rehabilitacja ucznia z niepełnosprawnością intelektualną oraz wzrokową
dr  Aleksandra Mach - Uniwersytet Rzeszowski
Rodzicielstwo w kontekście niepełnosprawności
dr Anna Śniegulska - Uniwersytet Rzeszowski
Dziecko z Zespołem Aspergera w  roli ucznia
mgr Katarzyna Czapla - Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łańcucie
Zasady opracowywania i realizacji Indywidualnych Programów Edukacyjno-Terapeutycznych
dr Elżbieta Dolata - Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Łańcucie

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, uczestnicy otrzymają zaświadczenie.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 07.10.2016r. na adres
e-mail: konferencjappplancut@gmail.com lub tel. 17 225 33 07 (sekretariat  PPP w Łańcucie)