Ogłoszenie o zamiarze sprzedaży drewna

23-06-2017

Zarząd Dróg Powiatowych w Łańcucie ogłasza pisemną licytację,której celem jest sprzedaż drewna.

Będące przedmiotem sprzedaży drewno pochodzi z wycinki drzew w pasach drogowych dróg powiatowych, których wycinki zlecono wykonawcy wyłonionemu zgodnie z przepisami ustawy – Prawo zamówień publicznych .

ZDP w Łańcucie przeznacza do sprzedaży następującą ilość i gatunek drewna:

1.5,1 metra  przestrzennego, gatunek drzewa liściaste mieszane (lipa, wierzba) – cena wyjściowa ( brutto)  50,00 zł/mp.

Warunkiem udziału w licytacji jest przedstawienie wraz z ofertą potwierdzenia wpłaty wadium w wysokości 50 zł.
Wadium wnosi się w pieniądzu w formie przelewu na rachunek bankowy :
Bank Spółdzielczy w Łańcucie Nr 59 9177 0008 2001 0004 0253 0002
Dopuszcza się wpłatę wadium w kasie ZDP w Łańcucie.

Oferent składa ofertę wg  załączonego wzoru. Oferent może złożyć tylko jedną ofertę.
Oferent składa ofertę na całą ilość, podając oferowaną cenę brutto za 1 mp nie niższą niż cena wyjściowa. Oferty należy składać w Zarządzie Dróg Powiatowych w Łańcucie  ul. Grunwaldzka 68 ( teren Powiatowej Straży Pożarnej ) do dnia 3 lipca  2017r do godziny 10.00. Tego samego dnia o godzinie 10.15 nastąpi otwarcie  ofert .
Złożenie oferty przez jednego oferenta powoduje, iż oferent ten wygrywa licytację. Jeżeli do licytacji przystąpi więcej niż jeden oferent, licytacja zostanie rozstrzygnięta na korzyść tego oferenta, który zaoferuje najwyższą cenę za 1 mp drewna.
Oferta złożona w toku licytacji wiąże do czasu popisania umowy pomiędzy Zarządem Dróg Powiatowych w Łańcucie a oferentem.
Wniesione wadium zostanie zaliczone na poczet zabezpieczenia należytego wykonania przedmiotu umowy. Kwota zabezpieczenia zostanie zwrócona oferentowi w terminie 10 dni od dnia potwierdzenia należytego wykonania przedmiotu umowy.
Wniesione wadium przez oferentów , którzy nie wygrali licytacji zostanie zwrócone na wskazany rachunek bankowy po podpisaniu umowy pomiędzy ZDP , a wyłonionym w drodze licytacji oferentem.
W przypadku, gdy oferent, który wygrał licytację uchyli się od podpisania umowy, wniesione wadium przechodzi na rzecz ZDP w Łańcucie a umowa zostanie zawarta z oferentem, który zaoferował kolejną cenę   w licytacji.
Odbiór sprzedanego drewna z terenu bazy ZDP w Łańcucie ul. Polna 3b. Koszt transportu sprzedanego drewna ponoszą kupujący.
Załączamy zdjęcia poglądowe drewna.

Wzór oferty na licytację w załączniku.