Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego dot. wydania pozwolenia na wykonanie urządzeń wodnych.

18-08-2016

Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Zarządu Dróg Powiatowych w Łańcucie ul. Polna 3b w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzeń wodnych tj. przykrycie rowu drogowego lewostronnego, przebudowę przepustów pod drogą powiatową, budowę wylotów odprowadzających wody opadowe i roztopowe do rowu przydrożnego oraz szczególne korzystanie z wód tj. na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z powierzchni drogi do ziemi dla zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 1275R Czarna - Laszczyny wraz z budową chodnika w miejscowości Budy Łańcuckie.