Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego za nami

28-09-2016

24 i 25 września pogoda była łaskawa dla uczestników Dni Miasta i Powiatu Łańcuckiego 2016. Liczne dwudniowe atrakcje przyciągnęły wielu odwiedzających. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Sobota dedykowana była małym odkrywcom oraz nieco starszym miłośnikom historii regionu. III Łańcucka Gra Miejska i Aeropiknik przyciągnęły wielu odwiedzających a wieczorne koncerty łańcuckich zespołów, Dzieciaków w Trampkach, The Keepers oraz Blant,a mocno rozgrzały.

W niedzielę serce imprez biło w rynku. To tutaj miała miejsce parada orkiestr dętych oraz pokaz mażoretek, odbywał się VI Jarmark św. Michała,  Piknik Wieprzowy oraz program cyrkowy dla najmłodszych z Piratem Drabinką. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie. Wieczór zakończył zespół ENEJ energetycznym koncertem oraz pokaz sztucznych ogni.